Hurda Metal Geri Dönüşüm

Firmamız Her Nevi Hurda Alımını Türkiye’nin önde gelen İnşaat Firmaları,Projeleri,Fabrikaları ve İhalelerinden yapmaktadır.
Hurda Satışı yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamızdan En iyi Fiyatı ve Hizmeti alabilirsiniz.

Çevsan Metal Geri Dönüşüm Ne Yapar?

...

Yılda ortalama 20,000 ton hurda demir alımı ve satımı yapar.

...

Yılda ortalama 300 ton hurda bakır, 500 ton hurda krom, 1000 ton hurda kablo, 300 ton hurda alüminyum, 100 ton hurda sarı alımı ve satımı yapar.

...

20 personeli, 2 adet ahtapot vinci, 4 adet konteyner kasalı kamyonu, 2 tırı ve 40 adet hurda konteyneri ile siz değerli müşterilerimize hizmet eder.

Kurumsal

Çevsan Metal Hakkında

ÇEVSAN METAL GERİ DÖNÜŞÜM olarak 2010 yılında İstanbul’da hurda metal ile ticaret hayatına başladık. Firmamızın ana iştigal konusu TEHLİKESİZ VE TEHLİKELİ HURDA’ları (Tehlikeli ve tehlikesiz maddelerle kontamine olmuş metal, yağlı talaşlar, kablolar, plastikler, elektronik atıklar, ambalaj atıkları, ömrünü tamamlamış araçlar, atık akümülatörler, PCB arındırma ve bertaraf işlemleri vb.) en iyi fiyattan satın alarak firmaların taleplerini planlayıp hurdaların sevkiyatını depolarımıza yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız özellikle Türkiye’nin önemli Fabrikaları,Projeleri ve İnşaat firmaları ile uzun zamandır çalışmaktadır.

Hakkımızda
Hizmetlerimiz

Çevsan Metal Hizmetlerimiz

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan toplam 13.000 m² depolarımız ve ahtapot kürdan yükleme vinçi, tehlikeli ve tehlikesiz hurda taşıma kamyonları, hurda konteynerleri ile hizmetinizdeyiz.

Medya

Bilgi almak için hemen tıklayın!