Hakkımızda

ÇEVSAN METAL GERİ DÖNÜŞÜM olarak 2010 yılında İstanbul’da hurda metal ile ticaret hayatına başladık. Firmamızın ana iştigal konusu TEHLİKESİZ VE TEHLİKELİ HURDA’ları (Tehlikeli ve tehlikesiz maddelerle kontamine olmuş metal, yağlı talaşlar, kablolar, plastikler, elektronik atıklar, ambalaj atıkları, ömrünü tamamlamış araçlar, atık akümülatörler, PCB arındırma ve bertaraf işlemleri vb.) en iyi fiyattan satın alarak firmaların taleplerini planlayıp hurdaların sevkiyatını depolarımıza yapmaktayız. Aynı zamanda firmamız özellikle Türkiye’nin önemli Fabrikaları,Projeleri ve İnşaat firmaları ile uzun zamandır çalışmaktadır. Bu süreçte ortaya çıkan talepleri karşılama noktasında İkinci el İnşaat Malzemeleri (Konteyner, Kule Vinç, İskele vs.) alım Satım işi’ de yapmaktadır. Firmamız İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında 13.000 m² açık ve kapalı depolama alanı ve geniş araç parkuru ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Temiz, doğal kaynakları korunmuş, sürdürülebilir enerji kaynaklarıyla var olan bir çevrede yaşamak herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Çevsan Metal Geri Dönüşüm olarak,doğal kaynakların korunması, ham madde ve enerji tasarrufu ile toprağın, havanın ve suyun temiz kalması için çalışıyoruz. Aynı zamanda Geri dönüşüm sektörünün ülkemiz ve Dünya ekonomisine ciddi ekonomik katkılarda bulunduğunun farkında olduğumuz için gece gündüz demeden tüm personelimiz ve takım arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Öncelikle kendi etkinlik alanımızda olmak üzere Türkiye'de ve Dünya'da Geridönüşüm sektöründe en iyi şirketlerden biri olup ülkemize hizmet etmek istiyoruz.

Bilgi almak için hemen tıklayın!